Contact
Platforma noastră vă pune la dispoziție produse de la următorii colaboratori
ZONA VEST
SC PRO CUCINA SRL
CUI RO40802089, J02/600/2019
Arad, str. Bodrogului nr. 10, jud. Arad

Agenți vânzări:

Sebastian Groza, Telefon: +40740 217 682, Email: sebastian.groza@pro-cucina.ro

ZONA EST
SC INOX KITCHEN SRL
CUI: RO39740802, J39/629/2018
Focsani, str. Comisia Centrala nr. 32 parter, jud. Vrancea

Agenți vânzări:

Marius Visan, Telefon: +40787 580 209, Email: marius.visan@inoxkitchen.ro

Bogdan Ion, Telefon: +40771 122 781, Email: bogdan.ion@inoxkitchen.ro

ZONA SUD
SC RISTO PROFI SRL
CUI: RO39692063, J40/10974/2018
Bucuresti, str. Doamna Ghica nr. 86 parter, sector 2

Agenți vânzări:

Ionut Popa, Telefon: +40771 123 493, Email: ionut.popa@ristoprofi.ro

Alexandru Popa, Telefon: +40771 123 129, Email: alexandru.popa@ristoprofi.ro

ZONA NORD
SC NASA RADUGA SRL
CUI 35154835, J12/3218/2015
Floresti, str. Razoare, nr. 152, ap. 27, jud. Cluj

Agenți vânzări:

Vicentiu Ciapi, Telefon: +40771 124 307, Email: vicentiu.ciapi@nasaraduga.ro